Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Informace

Výprodej! Set "Area Bar"-Zahradní nábytek Zobrazit větší

Set "Area Bar"-Zahradní nábytek

200647

Nový produkt

Zahradní barová sestava. Stůl s granitovou deskou uprostřed, rozměr 150 x 100 cm a 4 komfortní zvýšená křesla. Materiál: velmi tvrdé a odolné tropické dřevo Karri Gum.

Více informací

4 ks

ihned k dodání

Více informací

Zahradní sestaval AREA BAR. Stůl s granitovou černou deskou a 4x křeslo je určený pro pohodlné posezení a přehled z výšky barové sestavy.

Nábytek je vyroben z tvrdého tropického dřeva Karri Gum, který při vhodné údržbě velice dobře odolává evropskému charakteru počasí, plísním i dřevokaznému hmyzu. Nábytek je určen pro trvalé venkovní použití.

  • rozměry stolu: (dxšxv) 150 x 100 x 74 cm, tloušťka desky 3 cm
  • rozměry křesla:

 

  • hnědý, načervenalý odstín
  • důkladné velmi robustní zpracování
  • dodáván složený v krabici o rozměrech 185 x 105 x 30 cm
  • váha balení 65 kg

Tropické dřevo Karri Gum představuje jednu z vůbec nejkvalitnějších dřevin používaných na výrobu nábytku. Jeho nevýhodou je, že ve Evropě je jen málo známé. Známé jsou spíše jiné druhy dřeva většinou levnější a ve významně nižší kvalitě jako je např.Meranti známé také jako Bangkirai. Více o dřevu Keruing se dozvíte na horní záložce. V případě zájmu o více podrobností o této dřevině nás prosím kontaktujte na uvedené informační lince (poskytujeme pouze informace ze seriozních a ověřitelných zdrojů).

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: 3