Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Informace

Mikrozávlahy - Kapkové závlahy Počet produktů: 16

Zavlažovací systémy. Automatické mikro-zavlažování. Ideální řešení pro zalévání záhonů, zeleniny, balkónových rostlin. Zalévání na míru podle vašeho individuálního plánu.

Podkategorie

 • Mikro-postřikovače
  G.F. Micro-odkapávače šetří spotřebu vody, přenáší cílené množství vody postřikovačům. Půda je zavlažována šetrně a rovnoměrně, voda zalévá pouze tam, kde chcete. Tento efektivní typ závlahového systému dodává kořenům každé rostliny správné množství vody. Micro-postřikovače lze snadno použít pro zavlažování v záhonech, skleníků, závěsných koších a v pokojovvých rostlinách, stejně jako delších řad živých plotů a keřů. Sortiment G.F. Micro-odkapávače usnadňují vytvořit ideální zavlažovací systém pro Vaši individuální zahradní situaci. Tento způsob zalévání je dokonale přizpůsoben individuálním potřebám vašich rostlin. Od kontinuálního poklesu k mírnému mrholení, k mírnému rozprašováním - tento pokročilý způsob zavlažování vám pomůže šetřit vodu. Další plus !! Sadu můžete rozšířit podle potřeb díky páteřní a odbočovací kapilární linii, kterou jednoduše napojíte na tu stávající.
 • Odbočovací linie 4/6 mm
  Odbočovací linie pro hadici kapilára ( 4x6 mm). Může být napojena na páteřní linii (14x16mm).
 • Odkapávače
  Často domácí zavlažování zahrnuje stromy, květinové záhony a několik keřů, různé druhy rostlin, z nichž každá vyžaduje jiné množství vody každý den. Výběrem odkapávačů můžeme zavlažovat stromy a květiny na stejném okruhu hadice. Každý odkapávač můžete nastavit s různým průtokem vody a podle toho kolik daná rostlina potřebuje.
 • Páteřní linie 14/16 mm
  Hlavní linie zavlažování. Jedná se o hadici 14x16 mm a jejim příslušenství. Na tuto hlavní linii je možno napojit odbočovací kapilární liniii s hadicí 4x6 mm.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek