Naše prodejny

Naše prodejny

Máme původní otevírací dobu 8-12 a 13-17h, ale rekonstrukce trvá, balíček Vám vydáme u dveří. Děkujeme za pochopení

Informace

HADICE A PŘÍSLUŠENSTVÍ Počet produktů: 90

Zahradní hadice je nezbytný pomocník při údrbě zahrady. Nabízíme zahradní hadice tří ruzných druhů. 1) Hadice je zelená se zárukou 3 let. 2) Hadice, žlutá, se zárukou 3 let, kterou rozhodně doporučujeme. 3) V nejvyšší řadě máme černou hadici BLACK Star. Je odolná UV záření, odolná vůči vnitřním plísním a se zárukou 5 let. Zahradní hadici t...
Zahradní hadice je nezbytný pomocník při údrbě zahrady. Nabízíme zahradní hadice tří ruzných druhů. 1) Hadice je zelená se zárukou 3 let. 2) Hadice, žlutá, se zárukou 3 let, kterou rozhodně doporučujeme. 3) V nejvyšší řadě máme černou hadici BLACK Star. Je odolná UV záření, odolná vůči vnitřním plísním a se zárukou 5 let. Zahradní hadici také můžete zakoupit ve výhodných setech spolu s rychlospojkami, postřikovačem a pistolí nebo samostatně. V této kategorii naleznete i držáky a navyjáky hadic pro praktické uskladnění.
Zobrazit

Podkategorie

 • Držáky, vozíky, navijáky
  V nabídce jsou ty správné úložné systémy pro hadice, které vyhoví všem nárokům a velikostem zahrady: Pro hadici můžete použít buďto mobilní nebo nástěnné bubny nebo multifunkční praktický vozíků 3in1. . Mimořádné pohodlí bez nutnosti ohýbání zad a špinění rukou také nabízí nástěnné boxy na hadici s automatickým navíjením: hadici stačí jednoduše vytáhnout ven, při zavlažování ji zajistit a poté ji automaticky a bezpečně rovnoměrnou rychlostí navinout zpět. Stačí si zvolit své osobní řešení pro skladování hadic!
 • Hadice
 • Postřikovače, Trysky,...
  Postřikovače a sprchy pro vodní efekty dle vašich požadavků. Potřebujete měkkou sprchu pro postřik květů, jemnou mlhu ve skleníku a ostrý proud pro čištění zahradních cestiček a příjezdových cest? Každá domácnost má jiné požadavky. BTGreen má v nabídce postřikovače a sprchy, která splní vaše požadavky.Postřikovače a stříkací pistole nabízíme ve třech kategoriích podle množství průtoku. Výběr uz je jenom na vás.
 • Rotační kartáče
  Rotační kartáče poháněné tlakem vody. Kartáče jsou určené pro mytí v exteriéru např.aut, skleníků, dlaždic nebo zahradního nábytku.
 • Rychlospojky, Adaptéry
  Všeobecně používaný systém rychlospojek. Systém tvoří propracované součástky, které se vyznačují dlouhou životností a spolehlivou kvalitou. Uživateli poskytují vysoký komfort z hlediska bezpečnosti při používání, z hlediska precizního zpracování a také širokého a pestrého sortimentu přípojných dílů. Všechny spojky, rychlospojky, stopspojky, šroubení i adaptéry zapadají do sebe od začátku do konce a vždy dokonale těsní. Využívejte moderní řešení Vašich problémů se zahradou.
 • Vysoký průtok
  Rychlospojky, hadice a příslušenství pro vysoký průtok 1"

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 90 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 90 položek