Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Katalog

Povolené filtry:

Výrobce
Podmínka

Informace

ZAHRADNÍ NÁBYTEK Počet produktů: 5

Zahradní nábytek z tropických dřev Keruing, Karri Gum, Teak nebo Eukalyptus. Jedná se o těžká, velmi tvrdá dřeva, která jsou značně pružná a houževnatá. Vyznačují se jemnou plamennou texturou od olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy (Eukalyptus) až po tmavě červenou (Keruing), která dávají nábytku z těchto dřevin krásný teplý vzhle...

Zahradní nábytek z tropických dřev Keruing, Karri Gum, Teak nebo Eukalyptus. Jedná se o těžká, velmi tvrdá dřeva, která jsou značně pružná a houževnatá. Vyznačují se jemnou plamennou texturou od olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy (Eukalyptus) až po tmavě červenou (Keruing), která dávají nábytku z těchto dřevin krásný teplý vzhled. Nábytek z těchto dřevin lze používat celoročně venku. Více v horním menu v sekci "Odolnost nábytku".

Zobrazit

Podkategorie

 • Sestavy
  Sestavy zahradního nábytku. Zahradní nábytek z tvrdého tropického dřeva.
 • Zahradní židle
  Zahradní židle z tvrdého tropického dřeva. Nábytek je velmi pevný a odolný. Zahradní nábytek je určený k venkovnímu použití a velmi dobře odolává evropskému charakteru počasí.
 • Zahradní stoly
  Zahradní nábytek z tvrdého tropického dřeva.
 • Příslušenství
  Ostatní příslušenství k zahradnímu nábytku. Doplňky k zahradnímu nábytku a prostředky pro čïštění a údržbu zahradního nábytku z tropického dřeva.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek