Katalog

Povolené filtry:

  Výrobce
  Podmínka

  Informace

  ZAHRADNÍ NÁBYTEK Počet produktů: 5

  Zahradní nábytek z tropických dřev Keruing, Karri Gum, Teak nebo Eukalyptus. Jedná se o těžká, velmi tvrdá dřeva, která jsou značně pružná a houževnatá. Vyznačují se jemnou plamennou texturou od olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy (Eukalyptus) až po tmavě červenou (Keruing), která dávají nábytku z těchto dřevin krásný teplý vzhle...

  Zahradní nábytek z tropických dřev Keruing, Karri Gum, Teak nebo Eukalyptus. Jedná se o těžká, velmi tvrdá dřeva, která jsou značně pružná a houževnatá. Vyznačují se jemnou plamennou texturou od olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy (Eukalyptus) až po tmavě červenou (Keruing), která dávají nábytku z těchto dřevin krásný teplý vzhled. Nábytek z těchto dřevin lze používat celoročně venku. Více v horním menu v sekci "Odolnost nábytku".

  Zobrazit

  Podkategorie

  • Sestavy
   Sestavy zahradního nábytku. Zahradní nábytek z tvrdého tropického dřeva.
  • Zahradní židle
   Zahradní židle z tvrdého tropického dřeva. Nábytek je velmi pevný a odolný. Zahradní nábytek je určený k venkovnímu použití a velmi dobře odolává evropskému charakteru počasí.
  • Zahradní stoly
   Zahradní nábytek z tvrdého tropického dřeva.
  • Příslušenství
   Ostatní příslušenství k zahradnímu nábytku. Doplňky k zahradnímu nábytku a prostředky pro čïštění a údržbu zahradního nábytku z tropického dřeva.

  Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
  Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek