Naše prodejny

Naše prodejny

Otevírací doba: pondělí - pátek 8-12h 13-17h

Informace

Zahrada péče Počet produktů: 11

Všichni zahrádkáři vědí že i v malé zahradě je hodně práce. Květiny potřebují udržovat, zelenina sklízet, půda obohacovat a trávník sekat. Práci na zahradě za Vás nezastaneme, můžeme však dopomoci malou mechanizací nebo vybavením, které práci usnadní. Všechny nabízené produkty mají svůj význam a jejich využití činí výnosnost zahrádky vyšší a pom...

Všichni zahrádkáři vědí že i v malé zahradě je hodně práce. Květiny potřebují udržovat, zelenina sklízet, půda obohacovat a trávník sekat. Práci na zahradě za Vás nezastaneme, můžeme však dopomoci malou mechanizací nebo vybavením, které práci usnadní. Všechny nabízené produkty mají svůj význam a jejich využití činí výnosnost zahrádky vyšší a pomohou šetřit drahocenný čas. To platí pro mnoho zahradního nářadí, jakož i pro skleníky a příslušenství pro pěstování rostlin, prostředky ke kontrole škůdců, kompostéry, postřikovače, sítě, houpačky či dekorace na Vaší zahradu, stejně jako další praktické věci, které zde naleznete. Ať Vás práce na zahrádce baví stále více!

Zobrazit

Podkategorie

 • Kompostéry
  Zahradní kompostéry z bezúdržbového materiálu jsou užitečným pomocníkem na zahradě, díky kterému se zbavíte posekané trávy, listí či starostí s odpady z kuchyně. Kompostéry ze zbytků zeleniny, ovoce a dalších přírodních odpadů vytvoří kvalitní plnohodnotný humus, který můžete využít ke hnojení stromů, květin a dalších rostlin. Nakládejte chytře s přírodním odpadem a žijte ekologicky.
 • Myčka lahví
  Vaříte si doma pivo nebo jste vásnivý vinaři? Právě pro Vás jsme připravili sortiment pro snadné a učinné čištění lahví a sklenic. Bez elektřiny, jen pomocí tlaku vody a ocelových štětin.
 • Nůžky zahradní
  Pro snadnější prořezávání růží a keřů. Kvetoucí zahrada plná barevných, kvetoucích a voňavých růží, je ten správný balzám na duši. S různými modely tříd Classic nebo Comfort si vždy najdete ideální řešení, ať už jste začínající zahrádkář nebo profesionál.
 • Postřikovače
  Postřik zeleniny, keřů či stromu? Usnadněte si práci s postřikovači. Velmi snadná a rychlá manipulace.
 • Proti škůdcům
  Máte problémy s krtky či Vaše rostliny trápí plíseň nebo jsou napadeny škůdci? Zbavte se včas a jednoduše těchto nevítaných škůdců na Vaší zahradě.
 • Rotační kartáče
  Rotační kartáče poháněné tlakem vody. Kartáče jsou určené pro mytí v exteriéru např.aut, skleníků, dlaždic a zahradního nábytku nebo bazénů.
 • Sběr listí
  Sběr listí je nevyhnutelná činnost, která se týká velkých i malých zahrad. Máme pro Vás pomocníky, kteří Vám s touto čiností pomohou a usnadní sběr.
 • Zahradní potřeby
  Potřeby pro zahrádkáře. Sortiment vhodný pro malé i velké zahrady, doplňkové zboží pro každého zahrádkáře.

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek