Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Informace

Kompletní sety Počet produktů: 8

Kompletní sada pro solární zavlažování.Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
  • Praktický solární zavlažovací systém Esotec dodává Vašim záhonům, květináčům nebo rostlinám ve skleníku od nynějška automaticky vodu bez potřeby elektrické sítě.

  • Automatický solární zavlažovací systém IRRIGATIA SOL 12 L Jak zalévat bez vodovodní přípojky a bez elektrické energie? Na balkóně i na zahradě? Ve skleníku nebo dokonce i v bytě? Nepotřebujete tlakovou vodu, žádné elektrické přípojky a dokonce ušetříte až 90% vody oproti klasickému zavlažování. Pouze se ujistěte, že máte dostatek vody v rezervoáru a o...

  • Automatický solární zavlažovací systém - rošířená sada Kompletní automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinkám. Lze umístit do jakéhokoliv rezervoáru vody, např. sudu s dešťovou vodou. Doplněno o rozšiřující sadu SOL 12.

  • Automatický solární zavlažovací systém Sol C 24 L Kompletní automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinkám. Lze umístit do jakéhokoliv rezervoáru vody, např. sudu s dešťovou vodou.

  • Automatický solární zavlažovací systém Sol C 24 L s rozšiřující sadou SOL 12. Kompletní automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinkám. Lze umístit do jakéhokoliv rezervoáru vody, např. sudu s dešťovou vodou. Dodáváno s 1 ks rozšířením SOL 12.

  • Automatický solární zavlažovací systém Sol C 60 Automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinám. Lze umístit k jakéhokoliv rezervoáru vody  (např. sudu s dešťovou vodou) s dostatečnou kapacitou. 

  • Automatický solární zavlažovací systém Sol C 120 Automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinám. Lze umístit k jakéhokoliv rezervoáru vody  (např. sudu s dešťovou vodou) s dostatečnou kapacitou.

  • Automatický solární zavlažovací systém Sol C 180 Automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinám. Lze umístit k jakéhokoliv rezervoáru vody  (např. sudu s dešťovou vodou) s dostatečnou kapacitou.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek