Naše prodejny

Naše prodejny

Rekonstrukce obchodu stále pokračuje, ale otevírací doba v provizorních podmínkách je zase 8-12h 13-17h

Informace

FOTOVOLTAIKA Počet produktů: 5

Energii vyrobenou ze solárních fotovoltaických panelů je možné ihned spotřebovat nebo akumulovat. Při okamžité spotřebě se elektřina přemění např. v teplo ohříváním vody v bojleru nebo topném systému. Pro uchovávání energie se využívají akumulátory, které udrží energii na dobu, kdy není dostatečné množství slunečního záření, tzn. spotřebiče si o...

Energii vyrobenou ze solárních fotovoltaických panelů je možné ihned spotřebovat nebo akumulovat. Při okamžité spotřebě se elektřina přemění např. v teplo ohříváním vody v bojleru nebo topném systému. Pro uchovávání energie se využívají akumulátory, které udrží energii na dobu, kdy není dostatečné množství slunečního záření, tzn. spotřebiče si odebírají podle potřeby nashromážděnou energii z akumulátorů ve dne i noci. Pro správné nabíjení a údržbu akumulátorů se postará solární regulátor nebo nabíječka. Spotřebiče na 230V se napájejí pomocí měniče/ střídače napětí, které vyrábí stejnou elektriku jaká je v běžné síti. Osvětlení lze dnes bez problémů vyměnit za žárovky na 12V (LED nebo úsporné).

Zobrazit

Podkategorie

 • Solární fotovoltaické...

  Solární fotovoltaické panely v rámu nebo ohebné. Krystalické nebo amorfní. Pro domácí i komerční využití.

 • Ostrovní solární systémy

  Ostrovní solární systémy.

  Zcela nezávislé na vnějších dodávkách elektrické energie. Vhodné pro místa bez přípojky elektrické energie nebo pro Ty, kteří preferují 100% nezávislost. Energie vyrobená solárním panelem je transformována a uložena v akumulátorech. Využití je buď pro nízkonapěťové spotřebiče nebo prostřednictvím měniče napětí pro spotřebiče běžně pracující na 230V. 

 • Příslušenství

  Příslušenství pro fotovoltaické systémy. Regulátory, pulzní nabíječky, měniče napětí, redukce, svítidla apod.


Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek