Informace

ZÁVLAHY Počet produktů: 33

Ať chcete zavlažovat tradiční cestou pomocí hadice a postřikovače, zahradních rozprašovačů a sprch nebo patříte k těm přesvědčeným, kteří se o zavlažování nechtějí starat vůbec a chtějí šetřit čas pomocí automatických podzemních zavlažovacích systémů pro távník nebo automatickým systémem odkapávačů ve skleníku, BTGreen má pro vás to, co potřebuj...

Ať chcete zavlažovat tradiční cestou pomocí hadice a postřikovače, zahradních rozprašovačů a sprch nebo patříte k těm přesvědčeným, kteří se o zavlažování nechtějí starat vůbec a chtějí šetřit čas pomocí automatických podzemních zavlažovacích systémů pro távník nebo automatickým systémem odkapávačů ve skleníku, BTGreen má pro vás to, co potřebujete.

Zobrazit

Podkategorie

 • Mikrozávlahy - Kapkové...
  Zavlažovací systémy. Automatické mikro-zavlažování. Ideální řešení pro zalévání záhonů, zeleniny, balkónových rostlin. Zalévání na míru podle vašeho individuálního plánu.
 • Nádoby na postřik
  Pumpovací tlakové postřikovací nádoby pro všestranné využití na zahradě a v domácnosti. Používají se pro všechny typy zahradních kapalin včetně hnojiv. Vhodné zéjména pro aplikaci postřiků na stromy a rostliny.
 • Nejen pro klidnou...
  Závlahové systémy pro byt, dům či terasu. Neocenitelná pomoc zejména po dobu Vaší dovolené nebo prázdnin. Naše systémy ovšem oceníte i při nedostatku času, Vaše květiny budou neustále v nejlepší kondici.
 • Podzemní závlahy
  Závlahové systémy pro zahrady, parky, sportoviště. Komplexní závlahový systém s možností automatického řízení.
 • Regulace
  Regulační technika, řízení zavlažování, programovače a zavlažovací hodiny.
 • Zavlažovače
  Nadzemní zahradní zavlažovače určené k jednoduché instalaci a připojení do vodovodního systému nebo k vodnímu rezervoáru. Využití různých typů zavlažovačů případně doplněných o mikrozávlahy nebo podzemní závlahy vám zajistí spojení všech sektorů zahrady. Váš trávník, květiny nebo zelenina tak nezůstanou bez potřebné vláhy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 33 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 33 položek