Informace

IRRIGATIA SOL-P, Rozšiřující sada s porézní hadicí

200383

Nový produkt

Rozšiřující sada s porézní hadicí a 12-ti kapači pro solární závlahu IRRIGATIA.

Více informací

17 ks

ihned k dodání

492 Kč

Více informací

Solární zavlažovací soupravou je možné rozšířit o další metry hadičky a přidat další kapače. Maximálně tak využijete výkon solární jednotky a čerpadla. Tato sada je určena k použití se standardním  solárním automatickým zavlažovacím systémem IRRIGATIA.


Obsah rozšiřující sady :

  • 12 m porézní (prosakovací) hadice
  • 12 ks držáků na hadici
  • 12 ks zátek
  • 2 ks dvojitý konektor (přímé připojení k hadičce kapiláry)

 

Sada může být použita dvěma způsoby:

Připojení na odkapávače:

Tímto způsobem lze porézní hadici  připojit přímo jednotlivý odkapávač systému solárního zavlažování. Porézní hadice v tomto případě nesmí být delší než 1m.  Tímto způsobem mohou být zavlažovány rostliny sázené do řádku blízko u sebe, větší nebo závěsné podlouhlé květináče.

Hadice může být vedena na povrchu nebo i zahrabána podle potřeby. Taktéž stočena do spirály do výsevného otvoru pro zvláště cenné rostliny.

Nůžkami nastříhejte hadici na potřebnou délku (max 1m), natlačte hadici na odkapávače, které jsou součástí vaší sady na zavlažování a opačný konec ukončete zátko. K udržení pozice porézní hadice použijte zapichovací držáky.

 

Připojení přímo k hadičce kapiláry

Přímé připojení přes konektor umožňuje připojit hadici o větší délce než připojení na odkapávače, maximálně však 6m.  Porézní hadici je připojena pomocí dvojitého konektoru přímo k hadičce kapiláry a ve správné poloze zajištěna zapichovacími držáky.

Nůžkami nastříhejte hadici na potřebnou délku (max 6m) poté nasuňte a konektor. Připojte druhou stranu konektoru  k hadičce kapiláry která vede k čerpadlu. Opačný konec porézní hadice uzavřete zátkou. K udržení pozice porézní hadice použijte zapichovací držáky.

Příslušenství

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: 9