Informace

Solární závlaha IRRIGATIA SOL-C60

200821

Nový produkt

Automatický solární zavlažovací systém Sol C 60

Automatický solární zavlažovací systém s čerpadlem, solárním panelem a elektronickým řízením. Čím více svítí slunce, tím více vody je dodáváno Vašim rostlinám. Lze umístit k jakéhokoliv rezervoáru vody  (např. sudu s dešťovou vodou) s dostatečnou kapacitou. 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

5 975 Kč

Více informací

Automatická solární závlaha C - 60 je konstrukčně stavěna na dostatečné zavlažování:                                                                                                   60 ks 20L květináčů nebo 60 ks rajčat, 120 ks paprik, 60 m řádkové zeleniny nebo květinových záhonů.

Nepotřebuje tlakovou vodu.

Umístění čerpací jednotky - pod minimální hladinu vody v nádrži.

 

OBSAHUJE:

Řídící jednotku s čerpadlem; Akumulátor 10xAA; Solární panel 5W s 5-ti metrovým kabelem; Filtr s hadicí 2,5m a připojovacími odaptéry; Snímač hladiny vody proti chodu na sucho; 25m páteřní hadice průměru 13mm; 1 ks razník na otvory, 12 ks připojovacích kusů na hadičku 4mm; 2x T-kus 13mm; 4x koncová záslepka 13mm; 4x koleno pro hadici 13mm;  10x zapichovací držák na hadici 13mm; 6x příchytka na hadici 13 mm; 2x uzávěr nahadici 13mm; 12x uzávěr na 4mm hadičku.

POPIS:

Nejnovější přírůstek do řady Irrigatia SOL-C60 pracuje až do výkonu 60 zavlažovacích jednotek (IU). Souprava obsahuje řídící jednotku s integrovaným zavlažovacím čerpadlem, jakož i sekundární čerpadlo pro směšovací provoz in-line během zavlažování. Samostatný solární panel je dodáván s 5m kabelem a montážními konzolami, které umožňují instalaci na slunném místě. Rozšiřující prodlužovací kabel 5m lze dokoupit, pokud je třeba solární panel umístit dále.

C60 je dodáván s páteřní trubkou o délce 25m a průměru 13 mm, ke které lze připojit rozšiřovací sady Irrigatia pomocí přiloženého 4mm děrovače a spojek. C60 vyžaduje akumulátor, který je součástí balení 10 x AA.

Sada obsahuje kapače v množství 12ks, které lze umístit buď přímo na páteřní rozvod nebo prostřednictvím rozšiřovacích sad vedlejší větve. 

SNÍMAČ HLADINY VODY:

Čidlo hladiny vody je umístěno v sudu s vodou a detekuje, kdy voda protéká a vydává akustický signál ve dne. Noční režim - systém detekuje, kdy je tma, a vypne regulátor, aby se zabránilo zavlažování v noci.

MAXIMÁLNÍ KAPACITA VODY:

Abychom vám pomohli při výběru nejvhodnějšího regulátoru Irrigatia, navrhli jsme jednoduchou metodu pro demonstraci kapacity každého výrobku. Nazýváme je „zavlažovací jednotky“ nebo zkráceně „IU“.
 
SOL-C60 je vhodný k zavlažování jednoho z níže uvedených maximálních množství rostlin nebo jejich kombinace:
 
60 x 20l nádoby tl.  - 60 x rajče nebo 120 x paprika nebo 180 x jahodník nebo 60m řada zeleninových nebo květinových záhonů
 
ROZŠÍŘENÉ SADY:
 
SOL-C60 lze nastavit následujícími sadami Irrigatia:
 
Odkapávače: Použijte pro květináče, koše a jednotlivé rostliny - použijte 1 nebo více  setů s 20-ti kapači.

Porézní hadice: ideální pro krátké tratě ve smíšeném prostředí / klíčící rostlinky, zavlažovací žlaby a malé záhony - vyžaduje 1 odkapávač. Porézní hadice vždy v délce cca 1m nasadí na odkapávač.

VLASTNOSTI A VÝHODY:

Čím více slunce, tím více vody - každé 3 hodiny zavlažuje.
Chrání rostliny proti suchu, i když jste na dovolené.
Automatické zavlažování až pro 25 velkých závěsných košů nebo 60 x květináč 20l.
Výtlak čerpadla až do 5 m nad hladinu vody v nádrži.
Spotřebuje až o 90% méně vody než při kropení hadicí. Snadné, Ekonomické a Efektivní.
Zdroj vody pro solární čerpadlo - max. 20 m  vzdálený.
Zdroj vody k poslednímu odkapávači - maximálně 60 m vzdálený.

Výkon: 60 zavlažovacích jednotek - 60 IU

Příslušenství

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: 12