Naše prodejny

Naše prodejny

Otevírací doba: pondělí - pátek 8-12h 13-17h

Informace

MONOLITH Počet produktů: 6

Gril MONOLITH znamená svobodu. Keramický gril, který dodrží vše, co slibuje: grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. Vychutnejte si to, že máte volbu, to že můžete ohromit své hosty a rozmazlovat Vaše chuťové buňky. Vaše zahrada se stane zemí neomezených možností.


Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril JUNIOR s průměrem roštu 33mm je určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Doprava + "Přídavný rošt" ZDARMA; dodání do týdne

  19 900 Kč
 • obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. + *DÁREK, solární bodové světlo Trio" 

  39 990 Kč
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt"; dodání do týdne 

  25 900 Kč
 • Rychlý náhled
  25 415 Kč 29 900 Kč -15%
  Sleva!

  ihned k dodání

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků. sleva se vztahuje na jeden kus grilu, který máme skladem.

  25 415 Kč 29 900 Kč -15%
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt". Dodání do týdne.

  29 900 Kč
 • obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. DOPRAVA ZDARMA + "Přídavný rošt" 200329 jako dárek.

  39 990 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek