Naše prodejny

Naše prodejny

Máme původní otevírací dobu 8-12 a 13-17h, ale rekonstrukce trvá, balíček Vám vydáme u dveří. Děkujeme za pochopení

Informace

MONOLITH Počet produktů: 6

Gril MONOLITH znamená svobodu. Keramický gril, který dodrží vše, co slibuje: grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. Vychutnejte si to, že máte volbu, to že můžete ohromit své hosty a rozmazlovat Vaše chuťové buňky. Vaše zahrada se stane zemí neomezených možností.


Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril JUNIOR s průměrem roštu 33mm je určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Doprava + "Přídavný rošt" ZDARMA; dodání do týdne

  16 446 Kč
 • obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. + *DÁREK, solární bodové světlo Trio" 

  33 050 Kč
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt"; dodání do týdne 

  21 405 Kč
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků. Sleva se vztahuje na Monolith, který máme vystavený na prodejně. Příslušenství jako dárek zdarma.

  24 711 Kč
 • DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt". Dodání do týdne.

  24 711 Kč
 • obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. DOPRAVA ZDARMA + "Přídavný rošt" 200329 jako dárek.

  33 050 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek