Naše prodejny

Naše prodejny

Otevírací doba: pondělí - pátek 8-12h 13-17h

Informace

SMOKY FUN Počet produktů: 18

To nejlepší vybavení pro grilování a barbeque. Tradiční ručně vyráběné grily Smoky Fun z velmi masivní konstrukce. Oproti klasickým grilům je u Smoky Fun umístěna spalovací komora mimo grilovací prostor. Ve spalovací komoře se vytváří žár. Kouř a horký vzduch proudí do grilovací komory a dále může také do udírny pokud je součástí. Grily jsou ur...
To nejlepší vybavení pro grilování a barbeque. Tradiční ručně vyráběné grily Smoky Fun z velmi masivní konstrukce. Oproti klasickým grilům je u Smoky Fun umístěna spalovací komora mimo grilovací prostor. Ve spalovací komoře se vytváří žár. Kouř a horký vzduch proudí do grilovací komory a dále může také do udírny pokud je součástí. Grily jsou určeny pro nepřímé grilování, barbecue, uzení, pečení nebo přímé grilování. Výsledek grilování je famózní, grily doporučejeme milovníkům grilování a všem, kteří požadují nejvyšší kvalitu. Grily jsou určené pro topení dřevem a dřevěným uhlím.
Zobrazit

Podkategorie

  • Příslušenství
  • Pro milovníky grilování
    Grily svařený z 5 mm silného ocelového plechu, ručně zhotovený. Přímé a nepřímé grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, to vše je s tímto modelem možné. Lakovaný ohnivzdornou černou barvou, rošty z nerezové oceli.
  • Pro začátečníky
    Modely pro začátečníky jsou menších rozměrů a použity jsou slabší materiály. Sníženou váhu oceníte zejména při častém převážení. Malé grily Smoky Fun Junior, Chuckie a EuroSmouker jsou vhodné také pro grilování na balkónech a terasách.
  • Pro znalce a profesionály
    Smoky Fun grily pro vášnivé znalce grilování a profesionály. Grily jsou určené pro profesionální gastronomii. Velká grilovací komora dovoluje přípravu mnoha porcí současně. Použity materiály tl.6mm.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek