Naše prodejny

Naše prodejny

Otevírací doba: pondělí - pátek 8-12h 13-17h

Informace

GRILY Počet produktů: 14

Zahradní grily všech kategorií. Grily pro občasné použití, ale také pro milovníky grilování nebo barbeque a profesionály.


Podkategorie

 • MONOLITH
  Gril MONOLITH znamená svobodu. Keramický gril, který dodrží vše, co slibuje: grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. Vychutnejte si to, že máte volbu, to že můžete ohromit své hosty a rozmazlovat Vaše chuťové buňky. Vaše zahrada se stane zemí neomezených možností.
 • MONOLITH - příslušenství
  Příslušenství pro grily "MONOLITH". Věcičky, které Vám zpříjemní manipulaci a zároveň umožňují všestranější využití grilu.
 • Příslušenství pro...
  Doplňky ke grilování, bez kterých se neobejdete. Buďte připravení na pořádnou grilovačku.
 • SMOKY FUN
  To nejlepší vybavení pro grilování a barbeque. Tradiční ručně vyráběné grily Smoky Fun z velmi masivní konstrukce. Oproti klasickým grilům je u Smoky Fun umístěna spalovací komora mimo grilovací prostor. Ve spalovací komoře se vytváří žár. Kouř a horký vzduch proudí do grilovací komory a dále může také do udírny pokud je součástí. Grily jsou určeny pro nepřímé grilování, barbecue, uzení, pečení nebo přímé grilování. Výsledek grilování je famózní, grily doporučejeme milovníkům grilování a všem, kteří požadují nejvyšší kvalitu. Grily jsou určené pro topení dřevem a dřevěným uhlím.
 • SMOKY FUN - Příslušenství
  Příslušenství pro grily "Smoky Fun". Věcičky, které Vám zpříjemní manipulaci a zároveň umožňují všestranější využití grilu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek