Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

I když máme pevně stanovenou otevírací dobu, je lepší se telofonicky ujistit, zda se právě na provozovně někdo nachází.

Informace

BTGreen ...rozkvete Vaší zahradu

Vítáme vás na našich stránkách. Děkujeme za váš zájem o naši nabídku, a dovolíme si popsat důvody, proč nakoupit právě u nás.

Nejsme jenom eshop, který nabízí nepřehledné množství zboží bez osobní zkušenosti

Nabízíme kompletní zahradnický servis, zdaleka ne jenom internetový prodej. S výrobky, které u nás koupíte, máme na rozdíl od velkých eshopů osobní zkušenost, skleníky nám neleží jen na skladě, ale na zahradě v nich pěstujeme zeleninu, solární lampa osvětluje vchod do naší kanceláře,  solární vodotrysk tryská v reálném provozu a máme dlouhodobé zkušenosti s instalací našich zavlažovacích systémů.

Díky osobnímu přistupu vám můžeme nabídnout:

*** Porovnání skleníků přímo v naší ukázkové zahradě v centru Prahy nebo na naší provozovně ***

Důvodem pro tento eshop byl původně záměr dodávat kvalitní pěkné polykarbonátové skleníky za přijatelnou cenu, které na našem trhu chyběly. Výrobků na českém trhu, které má pod palcem jeden monopol, který drží vysoké ceny s nevalnou kvalitou je ale mnohem víc. Rozhodli jsme se tedy rozšířit nabídku o další potřeby a doplňky na zahradu. Solární sprcha, nebo správně zahradní sprcha se solárním ohřevem je zajímavou novinkou, která nepatří jenom k bazénům, ocení ji i každý zahrádkář, solární světla vám posvítí na cestu v noci i tam kde jste bez proudu nebo máte ekologické smýšlení.  Solární vodotrysky vám udělají radost při velmi snadné instalaci, plovoucí ostrůvek stačí jen vyndat z krabice a položit na jezírko. Sortiment závlah je kompletní, kvalita výborná a ceny zase daleko pod cenami, za které závlahy v ČR dodávají velké řetězce.

V roce 2012 jsme sortiment rozšířili o velmi kvalitní zahradní nábytek z tropického dřeva Keruing. Jedná se o velmi kvalitní provedení zahradního nábytku z velmi odolného a tvrdého dřeva z atraktivní barvou a kresbou s optimálním poměrem cena/výkon. Přečtěte si více o tropickém dřevě Keruing.

 

Podpora kvalitních a ekologických výrobků

Naše snaha něco na českém trhu změnit ale nestačí sama o sobě. Potřebuje i vás jako zákazníka, který pro jednou nevyrazí do velkého nabubřelého hoby marketu, ale nakoupí u nás. Levněji, od odborníků. kteří jsou připraveni poradit, s přesnými informacemi o výrobku a z pohodlí domova. Budeme se těšit a rádi pomůžeme s výběrem. Pomozte nám aktivně konkurovat monopolům.

Slovíčko GREEN nemáme v názvu jenom z legrace. Snažíme při našem podnikání myslet "zeleně". Vždy s ohledem na životní prostředí a na jeho přirozene využívání a ne zneužívání.

Potřebujete-li více informací, nebo chcete poradit se skleníkem, napište nám (viz kontakt) nebo zavolejte: tel 776 888 963

Osobní odběr objednaného zboží je možný přímo na naší provozovně: Na betonce 729/6, 15300 Praha 5.