Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

I když máme pevně stanovenou otevírací dobu, je lepší se telofonicky ujistit, zda se právě na provozovně někdo nachází.

Informace

MONOLITH Počet produktů: 14

Gril MONOLITH znamená svobodu. Keramický gril, který dodrží vše, co slibuje: grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. Vychutnejte si to, že máte volbu, to že můžete ohromit své hosty a rozmazlovat Vaše chuťové buňky. Vaše zahrada se stane zemí neomezených možností.


Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
 • 19 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril JUNIOR s průměrem roštu 33mm je určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Doprava + "Přídavný rošt" ZDARMA; dodání do týdne

  19 900Kč
 • 39 990Kč

  obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. + *DÁREK, solární bodové světlo Trio" 

  39 990Kč
 • 25 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt"; dodání do týdne 

  25 900Kč
 • 29 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků. *DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK, Přídavný rošt" Dodání do týdne.

  29 900Kč
 • 29 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt". Dodání do týdne.

  29 900Kč
 • 39 990Kč

  obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. DOPRAVA ZDARMA + "Přídavný rošt" 200329 jako dárek.

  39 990Kč
 • 78 500Kč

  NA DOTAZ

  Keramický gril MONOLITH classic včetně kompletní outdoorové kuchyně s ledničkou.

  78 500Kč
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek