Katalog

Povolené filtry:

  Podmínka

  Naše prodejny

  Naše prodejny

  Otvírací doba: Omlouváme se, ale z technických důvodů dnes otevřeno do 15:00h

  Informace

  Zahrada relaxace Počet produktů: 3

  Vytvořte si vlastní kouzelnou zahradu plnou květin, vody a světla. Doplňky a vybavení zahrady pro volný čas a relaxaci.


  Podkategorie

  • Dekorace

   Chcete oživit vzhled Vaší zahrady? Tak právě pro Vás jsme připravili sekci s dekoracemi vhodnými na zahradu. Toužíte mít zajímavou a originální zahradu?

  • OUTDOOR

   Produkty pro pobyt v přírodě. Za rozumné ceny Vám pomůžeme zvýšit pohodlí při Vaší dovolenou nebo pobytu v přírodě. Rybáři, naše skládací křesla Tatra jsou nejlevnější na trhu!

  • SPRCHY ZAHRADNÍ

   Solární sprcha, nebo správně zahradní sprcha se solárním ohřevem je jedinečným doplňkem k bazénu nebo jen pro osvěžení na zahradu v horkých letních dnech. Geniální myšlenkou těchto solárních sprch je směšovací ventil, který mísí sluncem ohřátou vody ze základového kužele sprchy o teplotě cca 60°C se studenou vodou takže výsledně dostaneme příjemných cca 30°C. Během chvíle je Vaše sprcha opět "nabitá" a připravena k použití. Ekologické teplo v podstatě zdarma, jednoduché použití vám zpříjemní pobyt u bazénu nebo na zahradě. Přívod 1/2" zahradní hadicí, připojení rychlospojkou, objem vody v kuželu 8 litrů. Sprcha je zároveň vybavena redukčním ventilem pro omezení tlaku na vstupu, pojistným ventilem pro ochranu systému před přetlakováním při ohřevu a již zmíněným směšovacím ventilem pro regulaci výsledné teploty vody.

  • HOT TUB - relaxační sud

   Horká relaxace pro nevšední dny s přáteli a rodinou ve venkovním prostředí v horkém sudu Hot tubs.

  • Houpačky a sítě

   Chcete si obohatit svou zahradu houpací sítí nebo houpačkou? Uživejte si relax přímo ve Vaší zahradě.


  Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek