Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

I když máme pevně stanovenou otevírací dobu, je lepší se telofonicky ujistit, zda se právě na provozovně někdo nachází.

Informace

GRILY Počet produktů: 28

Zahradní grily všech kategorií. Grily pro občasné použití, ale také pro milovníky grilování nebo barbeque a profesionály.


Podkategorie

 • MONOLITH
  Gril MONOLITH znamená svobodu. Keramický gril, který dodrží vše, co slibuje: grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. Vychutnejte si to, že máte volbu, to že můžete ohromit své hosty a rozmazlovat Vaše chuťové buňky. Vaše zahrada se stane zemí neomezených možností.
 • MONOLITH - příslušenství
  Příslušenství pro grily "MONOLITH". Věcičky, které Vám zpříjemní manipulaci a zároveň umožňují všestranější využití grilu.
 • Příslušenství pro...
  Doplňky ke grilování, bez kterých se neobejdete. Buďte připravení na pořádnou grilovačku.
 • SMOKY FUN
  To nejlepší vybavení pro grilování a barbeque. Tradiční ručně vyráběné grily Smoky Fun z velmi masivní konstrukce. Oproti klasickým grilům je u Smoky Fun umístěna spalovací komora mimo grilovací prostor. Ve spalovací komoře se vytváří žár. Kouř a horký vzduch proudí do grilovací komory a dále může také do udírny pokud je součástí. Grily jsou určeny pro nepřímé grilování, barbecue, uzení, pečení nebo přímé grilování. Výsledek grilování je famózní, grily doporučejeme milovníkům grilování a všem, kteří požadují nejvyšší kvalitu. Grily jsou určené pro topení dřevem a dřevěným uhlím.
 • SMOKY FUN - Příslušenství
  Příslušenství pro grily "Smoky Fun". Věcičky, které Vám zpříjemní manipulaci a zároveň umožňují všestranější využití grilu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 28 položek
 • 16 779Kč

  obvykle do 1 týdne

  Malý Smoker se stejnými vlastnostmi jako velký Smoky Fun Tradition. Tento vysoce kvalitní model je vyroben ze 3 mm silného ocelového plechu. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio" 

  16 779Kč
 • 26 428Kč

  obvykle do 1 týdne

  Zahradní gril Chuckie s udírnou je středně velkých model. Gril umožňuje přímé i nepřímé grilování, barbecue navíc lze v grilu zároveň udit. Vyroben z oceli tl.3mm. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio".

  26 428Kč
 • 22 688Kč

  obvykle do 1 týdne

  Mobilní zahradní gril EuroSmoker, největší z řady BBQ Smokerů pro začátečníky. Je vyroben z 5 mm silného ocelového plechu a má všechny přednosti velkých Smokerů. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio". 

  22 688Kč
 • 26 206Kč

  obvykle do 1 týdne

  Mobilní zahradní gril Tradition 5 pro přímé a nepřímé grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, to vše je s tímto modelem možné. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio".

  26 206Kč
 • 29 746Kč

  obvykle do 1 týdne

  Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro zahradní restaurace a catering servis. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio". 

  29 746Kč
 • 30 240Kč

  obvykle do 1 týdne

  Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro zahradní restaurace a catering servis. Ve standardní výbavě získáte teploměr, pohrabáč a přepravní madlo. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio". 

  30 240Kč
 • 49 398Kč

  obvykle do 1 týdne

  Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný i pro zahradní restaurace a catering servis. Díky samostatné udící komoře lze součastně grilovat i udit. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio". 

  49 398Kč
 • 35 282Kč

  obvykle do 1 týdne

  Jedná se o profesionální gril, který obslouží větší společnost, proto je vhodný pro zahradní restaurace a catering servis. Ve standardní výbavě získáte teploměr, pohrabáč a přepravní madlo. *Doprava zdarma* + *jako DÁREK, solární bodové světlo Trio". 

  35 282Kč
 • 25 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt"; dodání do týdne 

  25 900Kč
 • 29 900Kč

  ihned k dodání

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků. *DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK, Přídavný rošt" Dodání do týdne.

  29 900Kč
 • 29 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně nerezového podstavce a bočních stolků.*DOPRAVA ZDARMA* + *jako DÁREK "Přídavný rošt". Dodání do týdne.

  29 900Kč
 • 39 990Kč

  obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. DOPRAVA ZDARMA + "Přídavný rošt" 200329 jako dárek.

  39 990Kč
 • 39 990Kč

  obvykle do 1 týdne

  Keramický gril určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Dodáváno včetně stolu z recyklovaného teakového dřeva. + *DÁREK, solární bodové světlo Trio" 

  39 990Kč
 • 19 900Kč

  DOPRAVA+PŘÍDAVNÝ ROŠT ZDARMA

  Keramický gril JUNIOR s průměrem roštu 33mm je určený pro grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. MONOLITH je design. Spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť. Doprava + "Přídavný rošt" ZDARMA; dodání do týdne

  19 900Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 28 položek