Katalog

Povolené filtry:

  Výrobce
  Podmínka

  Naše prodejny

  Naše prodejny

  Otvírací doba: Omlouváme se, ale z technických důvodů dnes otevřeno do 15:00h

  Informace

  ZAHRADNÍ SKLENÍKY Počet produktů: 7

  Kvalitní skleníky s hliníkovou, ocelovou nebo dřevěnou konstrukcí. Výplní je komůrkový polykarbonát tl.4-6mm, rozptylové sklo nebo tvrzené sklo. Skleníky jsou dodávány vždy demontované. Montáž si u nás můžete rovněž objednat.


  Podkategorie

  • SKLENÍKY POLYKARBONÁT

   Kvalitní skleníky s hliníkovým rámem a polykarbonátovou výplní kategorie hobby. Lehká ale pevná hliníková kontrukce s kvalitní polykarbonátovou výplní je odborníky preferovaná. O jejich výhodách více najdete v odkazu polykarbonátové skleníky. Nespornou výhodou je snadná montáž a rychlá příprava.

   Všechny naše AlU skleníky mají polykarbonátové výplně zasunuté přímo do profilu! Polykarbonát je tedy upevněn po celém obvodu! Tento systém je skutečně spolehlivý na rozdíl od skleníků, kde jsou desky "jen" upevněny příchytkou, vypadavájí při nepříznivém počasí a na místě příchytek se vylamují.

   Skleník není zanedbatelná investice, přesvěďčte se dobře co kupujete, nejlépe osobní prohlídkou, nebo alespoň tím, že si proštete nezávislé recenze např. na heureka.cz. Nezapomeňte ke skleníku páskou AntiDust uzavřít PC desky a usnadněte si práci zakoupením základny.

  • SKLENÍKY OCELOVÉ

   Skleníky s konstrukcí z ocelových pozinkovaných profilů a prosklením sklem Helios nebo komůrkovým polykarbonátem. Vyšší kategorie robustních skleníků montovaných na podezdívku nebo na dřevěný základ. Robustní konstukce zaručuje vysokou životnost skleníku a modulární stavba umožňuje variabilní provedení délek. Na tento sortiment je zákazníkovi sdělena cena dopravy podle místa bydliště.


  Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
  Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek