Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

I když máme pevně stanovenou otevírací dobu, je lepší se telofonicky ujistit, zda se právě na provozovně někdo nachází.

Informace

ZAHRADNÍ SKLENÍKY V této kategorii není žádné zboží.

Kvalitní skleníky s hliníkovou, ocelovou nebo dřevěnou konstrukcí. Výplní je komůrkový polykarbonát tl.4-6mm, rozptylové sklo nebo tvrzené sklo. Skleníky jsou dodávány vždy demontované. Montáž si u nás můžete rovněž objednat.


Podkategorie

 • SKLENÍKY POLYKARBONÁT

  Kvalitní skleníky s hliníkovým rámem a polykarbonátovou výplní kategorie hobby. Lehká ale pevná hliníková kontrukce s kvalitní polykarbonátovou výplní je odborníky preferovaná. O jejich výhodách více najdete v odkazu polykarbonátové skleníky. Nespornou výhodou je snadná montáž a rychlá příprava.

  Všechny naše AlU skleníky mají polykarbonátové výplně zasunuté přímo do profilu! Polykarbonát je tedy upevněn po celém obvodu! Tento systém je skutečně spolehlivý na rozdíl od skleníků, kde jsou desky "jen" upevněny příchytkou, vypadavájí při nepříznivém počasí a na místě příchytek se vylamují.

  Skleník není zanedbatelná investice, přesvěďčte se dobře co kupujete, nejlépe osobní prohlídkou, nebo alespoň tím, že si proštete nezávislé recenze např. na heureka.cz. Nezapomeňte ke skleníku páskou AntiDust uzavřít PC desky a usnadněte si práci zakoupením základny.

 • SKLENÍKY DŘEVĚNÉ

  Nabízíme kvalitní hobby skleníky s dřevěným rámem a skleněnou výplní. Skleník je možné dovybavit množstvím doplňků. Za zmínku stojí především ventilátory, které v létě pomůžou udržet optimální teplotu. Nezapomeňte, že rostlinám škodí nejen nízké, ale také vysoké teploty přes 30°C. Např. pro rajčata je také velmi důležité zachování vlhkosti půdy, toto pomůžeme vyřešit pomocí našich závlahových systémů. Vaše úroda pak bude bohatší a doba plodnosti rostlin delší. Skleník není zanedbatelná investice, přesvěďčte se dobře co kupujete, nejlépe osobní prohlídkou.

 • SKLENÍKY OCELOVÉ

  Skleníky s konstrukcí z ocelových pozinkovaných profilů a prosklením sklem Helios nebo komůrkovým polykarbonátem. Vyšší kategorie robustních skleníků montovaných na podezdívku nebo na dřevěný základ. Robustní konstukce zaručuje vysokou životnost skleníku a modulární stavba umožňuje variabilní provedení délek. Na tento sortiment je zákazníkovi sdělena cena dopravy podle místa bydliště.