Slevy

Naše prodejny

Naše prodejny

I když máme pevně stanovenou otevírací dobu, je lepší se telofonicky ujistit, zda se právě na provozovně někdo nachází.

Informace

ZAHRADNÍ NÁBYTEK  Počet produktů: 20

Zahradní nábytek z tropických dřev Keruing, Karri Gum, Teak nebo Eukalyptus. Jedná se o těžká, velmi tvrdá dřeva, která jsou značně pružná a houževnatá. Vyznačují se jemnou plamennou texturou od olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy (Eukalyptus) až po tmavě červenou (Keruing), která dávají nábytku z těchto dřevin krásný teplý vzhle...

Zahradní nábytek z tropických dřev Keruing, Karri Gum, Teak nebo Eukalyptus. Jedná se o těžká, velmi tvrdá dřeva, která jsou značně pružná a houževnatá. Vyznačují se jemnou plamennou texturou od olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy (Eukalyptus) až po tmavě červenou (Keruing), která dávají nábytku z těchto dřevin krásný teplý vzhled. Nábytek z těchto dřevin lze používat celoročně venku. Více v horním menu v sekci "Odolnost nábytku".

Zobrazit

Podkategorie

 • Sestavy
  Sestavy zahradního nábytku. Zahradní nábytek z tvrdého tropického dřeva.
 • Zahradní křesla
  Zahradní křesla z tvrdého tropického dřeva. Nábytek je velmi pevný a odolný. Zahradní nábytek je určený k venkovnímu použití a velmi dobře odolává evropskému charakteru počasí.
 • Zahradní židle
  Zahradní židle z tvrdého tropického dřeva. Nábytek je velmi pevný a odolný. Zahradní nábytek je určený k venkovnímu použití a velmi dobře odolává evropskému charakteru počasí.
 • Zahradní lavice
  Zahradní lavice z tvrdého exotického dřeva. Kvalitní zahradní nábytek od BTGreen.
 • Zahradní lehátka
  Kvalitní zahradní lehátka z tvrdého tropického dřeva.
 • Zahradní stoly
  Zahradní nábytek z tvrdého tropického dřeva.
 • Kovový zahradní nábytek

  Kovový zahradní nábytek. Díky velké živostnosti a perfektní zpracování je vhodným designovým doplňkem pro každou zahradu nebo terasu.

 • Příslušenství
  Ostatní příslušenství k zahradnímu nábytku. Doplňky k zahradnímu nábytku a prostředky pro čïštění a údržbu zahradního nábytku z tropického dřeva.
 • Slunečníky a markýzy

  Doplňky k zahradnímu nábytku. Slunečníky, clony, markýzy a další doplňky na zahradu.


na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 20 položek